přihlásit 10316/755894

Pokročilá témata

Toto fórum je určené pro řešení pokročilých témat.

Jméno:
Titulek:
Pozor, kvůli spamům se ignorují zprávy které obsahují: href http:// ftp://
Zpráva:
Zachovat: Entery Mezery ASCII formát
OGgPqvFzCVbxd GoldenTabs 09. 01. 2018
4Qm6vQ https://goldentabs.com/
muscledevelop.cc Buy Steroids UK | Online Steroids For Sale muscledevelop.cc anonym 26. 02. 2016
Muscledevelop.cc is one of the best online pharmaceutical shop which provide only Genuine Anabolic Steroids and only from leading retailers such as Kalpa Pharmaceuticals, Gen-Shi Laboratories, Dragon Pharma, Balkan Pharmaceuticals, Organon, Shering, British Dispensary Thailand, and many more.
Only on Muscledevelop.cc you will benefit of a very wide choice of genuine anabolic steroids such as Deca Durabolin, Primobolan, Testosterone, Winstrol, Dianabol, Growth Hormone, and everything else.
We also provide a big variety of pharmaceutical products which are divided in categories, everything for an easy ordering method.

We hope you'll enjoy your experience with us and we look forward to have future business with you.
makefile a následné použití v Pythonu PAT 01. 05. 2008
Ahoj,
jsem začátečník a řeším problém ohledně wrapu python ve SWIGu. Mám VRPN 07.15, SWIG 1.3.34 a soubor lvrpn.i. Tyto věci potřebuji dostat do makefile. Mám kód jak se to udělá pod linuxem, nevíte někdo jak se to předělá do Win XP?

_lvrpn.so: $(MAKEFILE) $(LIB_OBJECTS) $(OBJECT_DIR)/lvrpn_wrap.o
swig -Wall -classic -c++ -python lvrpn.i
g++ -g -c lvrpn_wrap.cxx -I/usr/include/python2.5 -I. -I../quat
cp lvrpn_wrap.o pc_linux
g++ -g -shared $(OBJECT_DIR)/lvrpn_wrap.o $(LIB_OBJECTS) -o _lvrpn.so -I. -I../quat -I/usr/include/python2.5 -lpython2.5 -L../quat/pc_linux -lquat

dík za každou radu
MySQL SSL ondrav 23. 09. 2007
Ahoj, nevíte někdo jak se pomocí MySQLdb připojit k mysql s použitím SSL certifikátů?
mobilní python Petr Mach 18. 02. 2006
Safra, dobry kseftar ze me asi nikdy nebude :-). To nevadi, vydelam si jinak. Zrovna ve ctvrtek jsem slozil kvalifikacni zkousky. Jeste mam pred sebou dvoje a zas budu mit konecne cas na psani o Pythonu a predavani sveho know how.
mobilní python geon 15. 02. 2006
o kolik se liší http://www.voidspace.org.uk/python/movpy/ od tvýho Mobilního pythona na falšce? Řekl bych že o $5 ;-). Zdá se mit to uplně stejné, akorát ty amíci nebo kdo to je, to umí lépe zpropagovat a v tomhle případě i zpeněžit ....

Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING in /web/htdocs2/wraithcz/home/www/python/data/sessions/sessions1.php on line 2